Doprava zohráva v podnikaní kľúčovú úlohu, najmä v odvetviach ako je priemyselná výroba, obchod. Mnohé menšie a stredné firmy spojili na Slovensku úspech s podnikaním, pri ktorom využívajú úžitkové vozidlá – veľké čí malé. Dobrá správaj je, že spoločnosť, ktorá je lídrom v prenájme úžitkových vozidiel v EU otvorila novú pobočku v Košiciach.

Pokiaľ plánujete rozšíriť svoj biznisu, alebo dokonca založiť nové podnikane, náklady spojené s obstaraním nákladných vozidiel, dodávok či ťahačov budú predstavovať podstatnú položku vo vašom rozpočte. Dobrá správa je, že to nemusí byť také náročné, pokiaľ namiesto nákupu vozidiel využijete ich prenájom. Umožní vám to neviazať finančné prostriedky a zjednodušíte si život tým,  že všetky činností, ktoré si správa vozového parku vyžaduje prenesiete na prenajímateľa.

Zatiaľ čo na podnikateľský rozvinutom (a zvýhodnenom) západe Slovenska obstarávanie nákladných vozov formou prenájmu už zapustilo korene, Východ je opatrnejší. Možno to viazlo kvôli nedostatku príležitostí a informácií. Situácia sa mení vďaka medzinárodnej spoločnosti Fraikin, ktorá otvorila novú pobočku priamo v Košiciach.

Keď prenájom, tak od jednotky na trhu

Fraikin je európskym lídrom v prenájme úžitkových a dodávkových vozidiel, navrhuje rôzne riešenia v oblasti prenájmu, tzn. dlhodobého, krátkodobého prenájmu a správy vozového parku. V Európe poskytuje svoje služby prostredníctvom siete viac ako 200 pobočiek. Ponúka komplexné služby pre dlhodobý prenájom dodávkových vozidiel, nákladných vozidiel a špeciálnych vozidiel.

prenajom vozidiel

Väčšina klientov využíva Full Service

Väčšina klientov využíva služby dlhodobého prenájmu, resp. prevádzkuje vozidlá a spravuje vozový park pomocou komplexného balíka služieb Full Service Lease, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám. Zahrňuje financovanie, poistenie, kontroly, údržbu a opravu vozidiel – od karosérie a dodatočného vybavenia až po pneumatiky, operatívne, právne a technické spravovanie a riadenie.

Práve kvôli komplexnosti prinášajú tieto služby výhody tak na prevádzkovej úrovni, ako aj pri samotnom radení firiem: Viac o výhodách v článku: Prečo je výhodné požičať si vozidlo od Fraikin?

Možný je aj krátkodobý prenájom

Výber z takmer 450 vozidiel rôznych typov, ktoré môžete využívať na území celej EU. Ide o najväčší vozový park v rámci krátkodobého prenájmu v Európe. Proces prenájmu je pritom veľmi jednoduchý. Viac tu: Krátkodobý prenájom vozidiel

Košická pobočka Fraikin

V Košiciach sú k dispozícii vozidla na krátkodobý i dlhodobý prenájom. Vozidlá v ponuke sú vystavené priamo pred prevádzkou a sú ihneď k prenajatiu. Pobočku nájdete na adrese:  Pri Pracharni 20, 040 11 Košice (bývalý areál Pema, vchod zo strany vstup STK).

Pracovníci pobočky radi zodpovedia vaše prípadné otázky a predstavia vám aktuálnu ponuku vozidiel.

Kontakt:

Gabriela Hajdučáková
gabriela.hajducakova@fraikin.com
+421  0911 096 923