O nás

História spoločnosti

1945
1979
1992
1996
1997
2005
2006
2011
2013
2015
2016

Fraikin poskytuje vybavenie a služby spoločnostiam a fyzickým osobám, ktoré využívajú pri každodenných podnikateľských aktivitách úžitkové vozidlá. Uvedené služby sú súčasťou moderných prevádzkových riešení, ktoré naša spoločnosť ponúka všetkým užívateľom motorových vozidiel, od majiteľov jediného nákladného auta až po spoločnosti s vlastnými vozovými parkmi.

Spoločnosti združené vo Fraikin Group spája spoločná hlboko zakorenená organizačná štruktúra, ktorá je výsledkom vyše 70-ročných skúseností s plnením potrieb rozsiahlej skupiny zákazníkov:
spoločnosti a fyzické osoby rôznych rozmerov a v odlišnom štádiu vývoja v rôznorodých odvetviach.

Fraikin poskytuje takmer všetky druhy vozidiel, medzi nimi dodávky so samonosnými karosériami, dodávky na prevážanie materiálu (napr. príslušenstva, montážneho materiálu atď.), nákladné vozidlá s mraziacimi boxmi, nákladné vozidlá so spúšťacím čelom v zadnej časti, vyklápače a iné vozidlá na špecifické účely.

Zákazníkovi je vždy k dispozícii tím manažérov, technikov a pracovníkov služby zákazníkom. V jednotlivých regiónoch podporuje tímy hlavné sídlo spoločnosti, ktorého odborníci poskytujú odborné poradenstvo a zodpovedajú za účinné a veľmi kvalitné služby, spokojnosť zákazníka a vypracovanie nových ponúk služieb, ktoré odrážajú meniace sa potreby zákazníkov.

Partneri

Germany

Verte nám

Saudi Arabia

Verte nám

Belgium

Verte nám

Hungary

Verte nám

Luxembourg

Verte nám

The Netherlands

Verte nám

The Czech Republic

Verte nám

United Kingdom

Verte nám

Slovakia

Verte nám

Switzerland

Verte nám